O nás

Zaoberáme sa navrhovaním, výrobou a montážou nábytku do domov, bytov a firiem podľa Vašich požiadaviek.

 

Nové trendy

Dokážeme bezkonkurenčne rýchlo reagovať

Prispôsobíme sa Vašim požiadavkám, venujeme Vám individuálny prístup a radi Vám poradíme. Spojením skúseností dokážeme premeniť Vaše predstavy a sny o harmonickom bývaní na skutočnosť.

Na trhu pôsobíme už od roku 2009, kedy sme začali svoju činnosť ako združenie fyzických osôb. Postupne sa však naša činnosť rozrastala a bolo potrebné reagovať na neustále sa meniace podmienky trhu a požiadavky našich zákazníkov. Z uvedeného dôvodu bola v roku 2012 realizovaná zmena občianskeho združenia na spoločnosť s ručením obmedzeným. V súčasnosti je spoločnosť L&M interiér, s.r.o. rodinná firma, ktorej prioritou je predovšetkým spokojnosť zákazníka.

Priorita je zákazník

Návrh podľa požiadaviek zákazníka

Podľa špecifických požiadaviek zákazníka pripravíme grafický dizajn, resp. grafický návrh interiérov a exteriérov. Zákazník tak na podklade grafického návrhu môže modifikovať interiér podľa vlastných predstáv. Prevedieme Vás celým procesom realizácie, pričom budeme za Vás myslieť na každú maličkosť a výsledkom bude ideálny návrh, ktorý bude vernou kópiou Vášho jedinečného vkusu a životného štýlu.

Partneri